Torrent detayları: Person of Interest S05E13 HDTV x264 - LOL


Person of Interest S05E13 HDTV x264 - LOL


  

Yükleyen : Fuxa90Torrent Bedeli: 8.1aC *o ne ki la?

Dosyayı indirebilmek için kayıtlı üyemiz olmanız gerekiyor.


Seedleyenler : 1 - Sömürenler: 0 - Tamamlayan : 0

Toplam Boyut : 257.85 MB - Dil : İngilizce İngilizce - Tıklayan : 181 - İndiren : 1


Eklenme tarihi : 23-06-2016 13:49:54 / Son kontrol : 29-06-2016 07:34:22

Kategori : Diziler > Yabancı Türkçe Sub

Şuku veren: yeze, asiyan, PoLaR, FuatAbi, romantic, hytgl, sparrow8787, forforix, youngwerther  
Kirkman’ın yazdığı ve Paul Azaceta’nın çizdiği Outcast isimli dizide, Kyle Barnes’in hikayesi işlenecek. Kyle Barnes’in bedeni 8 yaşında şeytan tarafından ele geçirilmiştir. Kyle, herkes gibi bir hayat yaşamak istemektedir. Aradığı soruların yanıtlarını Reverend Anderson adlı papaz yardımıyla bulmaya çalışacak. Fakat kendinde keşfedeceği bazı gerçeklerle hem dünayanın hem de kendi kaderini sonsuza dek değiştirebilir.

Gone Girl, Almost Famous gibi yapımlardan tanıdığımız Patrick Fugit, Kyle Barnes karakterine hayat verecek. Şeytanlarla yoğun bir şekilde ilgilenen, içkici, kumarcı ve kendisinin yeryüzündeki kötülüklere karşı koymak üzere Tanrı’nın bir askeri olduğuna inan rahip Reveren Anderson karakterini ise Philip Glenister canlandıracak. Şeytan tarafından ele geçirilme ihtimali bulunan Stalker karakterine ise Gabriel Bateman hayat verecek.


trackerler gizli kardeŞŞŞ
Smiley face


Dosya Listesi: 
 Dosya Boyut
person.of.interest.513.hdtv-lol.mkv257.85 MB

Yorum Yok

Person of Interest


Kameralar her yerde! İzliyorlar, dinliyorlar, kaydediyorlar... Sizin hakkınızda her şeyi biliyorlar! Peki siz onlar hakkında ne biliyorsunuz? Gizemli bir işadamı olan Mr. Finch, ileride işlenecek suçları önceden önlemeyi hedefleyen bir bilgisayar programı geliştirir. İlginç bir karaktere sahip bu milyoner işadamı elindeki programı hayata geçirebilmek için resmi kayıtlarda ölü olarak geçen Reese adlı eski bir CIA ajanıyla anlaşır. Kendi kaynakları ve teknolojisiyle, Reesein yetenekleri ve sezgilerini birleştiren Mr. Finchin amacı; gelecekte işlenecek olan suçları henüz suçlular eyleme geçmeden önlemektir.
Sponsor
Asosyaller(15dk) : 1
Sponsor