Torrent detayları: Internet Download Manager 6.28 Build 9 Katılımsız


Internet Download Manager 6.28 Build 9 Katılımsız


  

Yükleyen : korfezcengoTorrent Bedeli: 8.025aC *o ne ki la?

Dosyayı indirebilmek için kayıtlı üyemiz olmanız gerekiyor.


Seedleyenler : 5 - Sömürenler: 66 - Tamamlayan : 0

Toplam Boyut : 5.63 MB - Dil : Türkçe Türkçe - Tıklayan : 188 - İndiren : 42


Eklenme tarihi : 17-05-2017 11:48:56 / Son kontrol : 19-05-2017 18:05:43

Kategori : Programlar > Windows

Şuku veren: merRrt, cabbarrabcab, kicco, gumeleli  
Internet Download Manager (IDM) ile indirme işlemlerinizi 5 katına kadar hızlandırabilir, yarım kalan işlemlere devam edebilir veya indirme işlemi programlayabilirsiniz. Herhangi bir nedenden ötürü oluşan kesintilerle akıllı devam etme özelliğiyle kaldığı yerden devam edebilmektedir. IDM, kolay arayüzü ve tüm tarayıcılarla entegre çalışmasıyla en popüler indirme yöneticisi olmuştur.

Internet Download Manager, diğer indirme yöneticilerinin aksine indirme işlemi sırasında indirilen dosyayı dinamik olarak bölümlere ayırır ve bağlantı kopması yaşanmadan indirme işlemini sonlandırır.

Proxy sunucuları, ftp ve http protokolleri destekler, firewalleri aşabilir, yeniden yönlendirmeleri takip eder, çerezleri kaydeder, dilerseniz sunucu girişi yapar. Internet Download Manager; Internet Explorer, Opera, Firefox, Avant Browser, Google Chrome gibi popüler tüm tarayıcılardaki indirilme işlemlerinde otomatik olarak devreye girmektedir.

Internete Download Manager'in diğer özelliklerini sayacak olursak; Türkçe dil desteği, zip dosyalarını indirmeden önizleme, download işlemleri için kategorizasyon özelliği, https desteği, geliştirilmiş virüs koruması... IDM artık Windows 8 üzerinde de çalışıyor ve popüler video sitelerinden kolaylıkla video indirebiliyor
trackerler gizli kardeŞŞŞ
Smiley face


Dosya Listesi: 
 Dosya Boyut
Internet Download Manager 6.28 Build 9.rar5.63 MB

Yorum Yok
Sponsor
Asosyaller(15dk) : 1