Torrent detayları "Stellaris Federations"

Giriş yapmadın mı? Hemen kayıt ol, aksi takdirde dosyayı indiremezsin.

Stellaris Federations

  Detaylar
İsim:Stellaris Federations
Açıklama:
Savaş sanatının zirvesi, düşmanına savaşmadan diz çöktürebilmektir. Stellaris: Federations genişletmesiyle oyuncular galaksi üzerindeki diplomatik hakimiyetlerini daha önce hiç olmadığı şekilde genişletebilirler. Tek bir silahı dahi ateşlemeden nüfuzunu kullanman, durumu çıkarların doğrultusunda yönlendirmen ve hakimiyet kazanman için sunulan çok sayıda seçenekle, mümkün olan her yolu dene ve hem dostların hem de düşmanların karşısında üstünlük kazan.

Özellikler:

 • Genişletilmiş Federasyonlar: Daha geniş diploması olanaklarıyla oyuncular Federasyonları içinde bağlılığı tesis edebilir ve tüm üyeler için güçlü ödüllerin kilidini açabilir. İster Ticaret Birliğine, Savaş İttifakına ya da Hegemonyaya katıl, üyelik sana muazzam avantajlar kazandırabilir.

 • Galaktik Topluluk: Kanun gündemlerine yön vermek üzere çok çeşitli teklifler için oylama yapabilen bir galaktik senato ile uzay imparatorluklarını birleştir. Örneğin oyuncular müşterek savunmaya yönelik yükümlülükleri artırma veya kârı varlıklı elit tabakaya aktarma yönünde bir teklifi kabul edebilir. Üyeler ayrıca topluluğa karşı gelen aktörlere yaptırım uygulayıp galaksi olarak ortak bir amaç etrafında toplanma yönünde baskı yapabilirler. Senato üzerinde nüfuzunu kullanarak liderliği ele geçir, karşılıklı iltimaslardan ve hilelerden yararlan; yani entrikalarla dolu bir sahnede nüfuz sahibi olmak için ne gerekiyorsa yap.

 • Kökenler: Her imparatorluk, ilerleyeceği yolu belirleyen bir hikayeye sahiptir. Yeni Kökenler sistemiyle uygarlığına daha köklü bir geçmiş kazandır. Oyuncular bir Köken seçerek imparatorluklarının geçmişini ete kemiğe büründürebilir ve imparatorluğun kurulduğu koşulları belirleyebilir. İster daimi bir yörüngede yaşamak üzere asıl gezegenlerini terk etmiş Boşluk Sakinleri ister güçlü bir Hayat Ağacına tapan ve onu koruyan bir toplum olsun, imparatorluğunun tohumları için akıllıca bir temel oluşturabilirsin.

 • Yeni yapılar: İmparatorluğun için görkemli yeni projeler inşa et; örneğin düşmana ait bölgede dahi hareketli bir onarım üssü sunan devasa mobil yıldız üssü Ezici'yi ya da göz açıp kapayana kadar filo serileri üretebilen yeni mega yapı Mega Uzay Gemisi İmalathanesi'ni inşa edebilirsin. Hem taktik avantajı hem de sağlam bir şok/korku etkisi yaratan bu yapıların her uzay imparatorluğu için değerli bir varlık olacağından emin olabilirsin.
 • Kategori:Oyunlar > PC - Strateji & Sim.
  Dil:İngilizce  İngilizce
  Toplam Boyut:7.72 GB
  Info Hash:f90e11885c346b8455449d7decafbc8dfc62637e
  Ekleyen:webknight
  Eklenme tarihi:17-03-2020 15:04:33
  Tıklayan:52
  İndiren:2


  Oylama:Oylanmadı (Oy vermek için giriş yapın.)  Yorumlar


  Yorum Yok
  Asosyaller
  Online asosyal yok