Torrent detayları "Medieval Engineers"

Giriş yapmadın mı? Hemen kayıt ol, aksi takdirde dosyayı indiremezsin.

Medieval Engineers

  Detaylar
İsim:Medieval Engineers
Açıklama:
Medieval Engineers, ortaçağ teknolojisini kullanarak mimari eserlerin ve mekanik ekipmanların mühendisliği, yapımı ve bakımı ile ilgili bir kapalı kutu oyunudur. Oyuncular şehirler, kaleler ve tahkimatlar inşa ederler; mekanik cihazlar ve motorlar inşa etmek; peyzaj ve yeraltı madenciliği yapabilir. Keşfetmeyi bekleyen koca bir gezegen var!

Oyun, gerçek ortaçağ teknolojisinden ve insanların ortaçağ teknolojisini kullanarak mimari işler ve mekanik ekipman inşa etme şeklinden esinlenmiştir. Ortaçağ Mühendisleri fizik ve tarih yasalarına uymaya çalışırlar ve 5. ila 15. yüzyıllarda mevcut olmayan teknolojileri kullanmazlar.

Ortaçağ Mühendisleri inşaat yönlerine odaklanır, ancak bir aksiyon oyunu olarak da oynanabilir. Oyuncuların doğrudan erkeğe savaşmaktan kaçınmasını ve bunun yerine yaratıcılık ve mühendislik becerilerini savaş makineleri ve istihkâmlar inşa etmek için kullanmasını bekliyoruz. Ortaçağ Mühendisleri birliklerle ilgili olmamalı; inşa ettiğiniz makinelerle ilgili olmalıdır.

Medieval Engineers, Keen Software House tarafından geliştirilen ikinci “mühendislik” oyunudur. Birincisi, ilk yılında 2 milyondan fazla kopya satan ve hala en çok satanlar olan Uzay Mühendisleridir.
Kategori:Oyunlar > PC - Strateji & Sim.
Dil:İngilizce  İngilizce
Toplam Boyut:4.47 GB
Info Hash:fb6389aed27c0bbd8ca76eba8db85a3c06d5740c
Ekleyen:webknight
Eklenme tarihi:18-03-2020 10:45:53
Tıklayan:56
İndiren:0


Oylama:Oylanmadı (Oy vermek için giriş yapın.)Yorumlar


Yorum Yok
Asosyaller
Online asosyal yok