Torrent detayları "State of Decay 2: Juggernaut Edition"

Giriş yapmadın mı? Hemen kayıt ol, aksi takdirde dosyayı indiremezsin.

State of Decay 2: Juggernaut Edition

  Detaylar
İsim:State of Decay 2: Juggernaut Edition
Açıklama:
State of Decay 2, zombi kıyametinden hemen sonra kurulan açık dünya bir hayatta kalma-fantezi oyunudur. Hayatta kalan küçük bir topluluk, medeniyetin bir köşesini yeniden inşa etmeye çalışır ve bunun nasıl olacağına dair tüm kararları alırsınız.

Ekibinize kimi işe alacağınıza, topluluğunuzu nereye yerleştireceğinize, üssünüzü nasıl güçlendireceğinize ve yükseltebileceğinize ve daha yeşil otlaklara taşınmanın zamanı geldiğine siz karar verin. İhtiyacınız olan yiyecek ve cephane için atma koşusunu hangi hayatta kalacağınızı ve üssünüze saldıran zombilerle savaşmak için kimi kullanacağınızı seçersiniz. Kasabanıza taşınan diğer insanlarla nasıl başa çıkacağınızı siz seçersiniz. Samimi ve konuksever olacak mısınız ... yoksa bölgenizi agresif bir şekilde savunacak mısınız?

Her oyuncunun sanal alandaki deneyimi benzersizdir. Topluluğunuzdaki her karakterin kendi özel yetenekleri ve özellikleri vardır, bu nedenle hiçbir topluluk aynı değildir. Karşılaştığınız zorluklar, kimin işe aldığınıza ve yol boyunca verdiğiniz kararlara bağlı olarak oyundan oyuna değişir.

Co-op çok oyunculu desteğiyle, arkadaşlarınızın topluluklarını ziyaret edebilir ve onlara zor bir noktadan yardım ederek daha sonra kendi topluluklarınız için ödüller getirebilirsiniz. Alternatif oyun modları, 10 saatlik tam bir kampanya ve dört oyunculu bir zombi katliamı "kuşatma savunması" modunu içerir.

Undead Labs, zombi kıyametiyle ilgili en iyi vizyonumuzu sunmaktan gurur duyar. Gözlerini soy ve silahlarını hazır tut. Bu kaçırmak istemeyeceğiniz bir kıyamettir.
Kategori:Oyunlar > PC - Action & Rpg
Dil:İngilizce  İngilizce
Toplam Boyut:16.20 GB
Info Hash:31d7bba646801c0c691b462c738879fdfe01996d
Ekleyen:webknight
Eklenme tarihi:18-03-2020 10:49:13
Tıklayan:66
İndiren:0


Oylama:Oylanmadı (Oy vermek için giriş yapın.)Yorumlar


Yorum Yok
Asosyaller
Online asosyal yok